Apie Mus

UAB “Capital vertinimas” teikia profesionalias, aukščiausios kokybės turto ir verslo vertinimo paslaugas. Per pastaruosius 4-erius darbo metus esame sukaupę didžiulę patirtį atliekant nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimus, konsultuojant klientus dėl įvairaus turto, įmonių akcijų ar prekinių ženklų vertės.

UAB ”Capital vertinimas”  įrašytas į Išorės turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą (pažymėjimo Nr. 000157) . Turto ir verslo vertinimo verslas yra draustas civilinės atsakomybės draudimu.


Šiandien įmonėje dirba 9 licencijuoti nepriklausomi turto  vertintojai, kurie atlieka kilnojamojo, nekilnojamojo turto vertinimus, verslo ir įmonių akcijų vertinimus. Vertinimai atliekami vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisiniais aktais ir pripažintais tarptautiniais standartais (IVS/EVS).

Garantuojame verslo informacijos konfidencialumą ir vertinimų nešališkumą.


Turto ir verslo  vertinimo paslaugas atliekame visoje Lietuvoje, o pagrindinius mūsų filialus rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.


Mūsų vertinimo ataskaitas pripažįsta šalies bankai, visos kredito unijos ir kitos finansinės institucijos:

AB DNB bankas

UAB Medicinos bankas

AB „Swedbank“lizingas

AB Šiaulių bankas

AB “Citadele” lizingas

BIGBANK AS filialas

Nordea Bank AB Lietuvos skyrius

UniCredit Leasing


Danske Bank A/S  filialas
Vilnius
Lvovo g. 89, LT-08104, Vilnius
Kaunas
Savanorių pr. 241, LT-50185, Kaunas
Klaipėda
Naujojo Sodo g. 1C, LT-92118, Klaipėda